נעים להכיר - אלה אייזנברג

אחד מסודות ההצלחה של האנשים שהשפיעו משמעותית על חיינו בעולם הזה – הוא קודם כל האהבה הגדולה למה שהם עשו.

התמזל מזלי – ואני מאוד אוהבת את מה שאני עושה. גם אחרי למעלה מ-15 שנה במקצוע - בכל יום מחדש אני פותחת את המשרד עם ניצוץ בעיניים.

 

נעים מאוד, קוראים לי אלה אייזנברג. בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים 

 

הייתי יכולה לספר לכם על התארים התמחויות שהביאוני עד הלום, אבל בפועל – זה לא באמת מה שהופך את החלום שלכם למציאות על חצי דונם ויותר.

מה שהופך את החלומות של האנשים שעובדים איתי למציאות קיימת – הוא היכולת שלי להבין את החלום של האדם שיושב מולי – ולמצוא את הדרך להגשמת החלום. אולי לא בדיוק באותה הדרך שבה הוא רצה, אתם יודעים, תקציב קרקע וכדו', אבל – בהחלט בדרך שבה יהיה חיבור מאוד חזק בין מה שרוצים ובין מה שהמציאות מאפשרת.

 

אתם הולכים לעבור את אחד המסעות המורכבים והיקרים ביותר שתעברו בחיים של רובכם. גם אם כבר בניתם בית אחד או יותר בעבר, עדיין – כל מסע כזה מפגיש הרבה מאוד חלומות עם מציאות אחת מאוד גשמית וקשוחה.

התפקיד שלי במסע שלכם – הוא לשמור עליכם.

הוא לעזור לכם לעשות תהליך של התאמת חלומות למציאות במתן פתרונות תכנוניים ויצירתיים , לעזור לכם לא להיקלע למציאות שתחנוק את החלומות. או במילים אחרות – לבנות את הבית שלכם בצורה המתאימה ביותר למציאות ולסגנון חייכם.

כדי לעשות את זה, למדתי אדריכלות עיצוב פנים. לאורך השנים אני כל הזמן משתלמת בתוכן הכי עדכני בתחום העיצוב, בניה ירוקה, עיצוב חללים, חומרים, תאורה ונושאים רבים מספור – הכל כדי להיות בעניינים ולהביא ללקוחות שלנו את הפתרונות המתאימים והמתקדמים שאפשריים.

 

כבר למעלה מ-15 שנה אני מתכננת ובונה בתי מגורים, משרדים, חנויות, חללים שונים ומגוונים. ניסיון זה נותן לי את היכולת להבין כל צורך ולתת לכם פתרונות מהשורה הראשונה, הן עיצובית והן פרקטית. פתרונות שלא רק יגרמו לכם להתפעל אלא גם ליהנות מתחושה של בית וחמימות.

אני מקווה שבמילים הנ"ל הצלחתי להעביר מקצת מהתשוקה שלי למקצוע הזה, אהבה גדולה בכל בית שבניתי עד היום .

 

את למודי סיימתי באקדמיה לאדריכלות ועיצוב ויצ"ו חיפה.

בוגרת בהצטיינות כפולה לימודי הנדסאות אדריכלות, בשלוחת אוניברסיטת בן גוריון, המכללה הטכנולוגית.

לאורך השנים המשכתי ללמוד, לצאת לקורסים והשתלמויות בנושאים רבים ומגוונים בתחום.

יוצאת לתערוכות בינלאומיות כדי לראות ולהתחבר למגמות והתרחשויות עולמיות.

וכך אני נשארת מעודכנת, רלוונטית ומתחדשת.

 

הצעד הבא – הוא שלכם.

מוזמנים לטייל באתר ולהתרשם מהפרויקטים השונים והמגוונים.

​לראות פרויקטים שנעשה ע"י אלה עיצובים

או – פשוט להקליק כאן ולתאם איתי פגישה אחד-על-אחד להתחיל בתכנון בית חלומי ומציאותי.  

אלה אייזנברד אדריכלות ועיצוב פנים